Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok Youtube-ra...

Miért nem tudok Youtube-ra reigsztrálni?

Figyelt kérdés

Szóval, nem tudom miért de tudja,hogy nem vagyok 18 éves a youtube,mert amikor rámegyek,hogy "Hozzak létre egy fiókot"

ezt írja ki : Google nem tudta létrehozni a fiókját


Csak akkor lehet Google Fiókja, ha már elért egy bizonyos korhatárt. Az online gyermekbiztonsággal kapcsolatos további információkért látogassa meg a Szövetségi Kereskedelmi Bizottság (Federal Trade Commission) webhelyét.


De nem is tudom kicselezni,mert nem engedi még az adatokat kitölteni.Mit csináljak?



#YouTube #nem sikerül regisztrálni
2013. szept. 7. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha már van Google fiókod és abban meg van adva a korod, akkor a Youtube-csatorna nyitása azzal az azonosítóval nem fog menni (a Youtube is a Google tulajdonában van, és mindent egy közös profilból érsz el).


Meglepne, ha egy új profilt regisztrálva nem engedne csatornát létrehozni, hiszen arról nem lehet eldönteni hogy egy adott gépen ki használná, és ő valóban elmúlt-e 18 éves. Ebben az esetben persze hamis születési dátumot kell megadni, ahol kéri.

2013. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!