Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Zte zxv10 w300 routeren...

Zte zxv10 w300 routeren portot kéne nyitnom nemmegy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hiába csinálltam meg ugy mint egy videoban nemjo gta samp hoz kéne de nemműködik valaki segitene hogy csinálljam meg?

Előre is nagyon köszönöm!kérlek segitsetek!!


2013. szept. 4. 13:26
 1/3 Gábor_79 ***** válasza:
Nyugodtan hívd fel az ügyfélszolgálatot, velem nagyon kézségesek voltak. Vagy nem a internet-szolgáltatótól kaptad? Amúgy a jó választ most nem tudom.
2013. szept. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod de igen az inviteltől kaptam és ha őket felhivom h segitsenek portot nyitni segitenek ? :)
2013. szept. 5. 15:24
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:
Jó eséllyel igen. Nem tudom mennyire regionális az ügyfélszolgálat, de amikor nekem volt gondom, az illető srác pontról-pontra elmagyarázta a gép előtt ülve,hogy mit is csináljak. Kézséges volt. Akkor csak a wift kellett aktivizálni, mert alapból, még először nem kellett.
2013. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!