Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az nCore esetében mennyire...

Az nCore esetében mennyire nézik azt, ha egy accountot több ember is használ? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval egy haverom accountját használom, meg még 1-2 ember rajtunk kívül! Én nemrég költöztem és új netem lett, új IP persze. DigiNetem van, dinamikus IP-vel! Ez gondot jelenthet? Vagy inkább küldjek magamnak a saját emailemre egy nCore meghívót és kezdjem tiszta lappal? Vagy azért bannolhatnak?

2013. szept. 3. 15:59
 1/1 2xSü ***** válasza:

Az nCore szabályzata ezt írja:


„A felhasználói fiók kizárólag olyan személlyel osztható meg, aki nem tagja az oldalnak.”


Értsd: Megoszthatod a fiókod olyan emberrel, aki még nem tagja és nem is volt tagja az nCore-nak.


„Kérdés nélkül törlünk minden olyan accountot, amelyek sértik bármilyen, törlésre vonatkozó szabálypontunkat. Nem vizsgáljuk, hogy ki követte el a szabálytalanságot.”


Értsd: Olyan személlyel nem oszthatod meg a fiókot, akit bannoltak.


Legalábbis én midnezt így értelmezem. Viszont lehet írni nekik is, ők mégis csak kompetensebbek a témában.

2013. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!