Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért jó hogy az emberek...

Tayu kérdése:

Mért jó hogy az emberek állandóan csalnak a netes játékokban? És hogy védjem ezt ki?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert marhára unom a csalókat és azt hogy engem aki nem csal és még néha úgy is jobb a statom mint nekik lenooboznak. Kezd elegem lenni és kíváncsi vagyok hogy mért jó ez nekik.

2013. aug. 31. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Legegyszerűbb, ha eredetiben megveszed a játékot, és a védett szervereken játszol. Persze ott is előfordulhat egy-egy csaló, de hamar elnyerik méltó büntetésüket.
2013. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha ingyenes a játék? :\
2013. aug. 31. 15:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik?
2013. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Facen van a red crucible, a worlds of tanks, a CS és kb az összes ingyenes szar. :S
2013. aug. 31. 16:00
 5/12 A kérdező kommentje:
Na meg a ghost recon online. :\
2013. aug. 31. 16:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Kerülni kell az ingyenes játékokat, ez a megoldás. Kb. 10 euróért (ha akció van, akkor 5) lehet beszerezni a Battlefield 3-at, és kész a tartalmas és igényes, de főleg csalómentes szórakozás.

G.

2013. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

BF3-at éppenséggel nemrég lehetett beszerezni potom 5$-ért (nem €-ért) sok más szuper játékkal együtt a humble origin bundle keretében. A CS éppenséggel nem ingyenes, de olcsó, szinte ingyen van, és rendszeresen akciós.


Egyéb játékoknál meg érdemes olyan szervereket keresni, ahol van admin, és rendszeren fent is tartózkodik. Ő szépen kivágja a csalókat, amint valami csúnya dolgot tesznek.

2013. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A bf 3 nem a kedvencem. Ez az egyik. A másik és pont ezért létezik az egyik hogy nem is megy a gépemen. :\ És nem vagyok olyan pénzes hogy saját számlám legyen. Bocsi de ez van. :|
2013. aug. 31. 19:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Változatlanul az a véleményem, hogy a fizetős játékokkal játssz. Szólj a szüleidnek, hogy ne csokit vegyenek neked, hanem néha egy-egy ilyen kis játékot. Van belőlük bőven olyan is, ami egy kenyérpirítón is elmegy. (CS, CoD 2, stb.)

G.

2013. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csokit?! CSOKIT?! Te tízévesnek nézel vagy mi a tosz? 19 vagyok bocsi. Az ilyeneket mellőzzük ha lehet mert utálom az ilyen kommenteket. Anyáméktól meg nem fogok pénzt kérni egy játékra. Meg nem mindenki van úgy eleresztve hogy 5-10 ezret kidobhasson egy bf-re. Ami szerintem nem is ér annyit. A bf 2-t is meguntam gyorsan mert monoton. A többi sem különb. A kérdés amúgysem az volt hogy melyik a jó multis játék de le van írva igy nem írom le megint olvasni a nagy többség tud. Bár a válaszokból nem ez látszik. :/
2013. szept. 17. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!