Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítség! Nem értem a face...

Segítség! Nem értem a face book-ot! Miért csinálja így?

Figyelt kérdés
Nem értem a face book-ot! Ugye ha valaki nem az ismerősünk, akkor tudunk neki üzenetet küldeni, de figyelmeztett minket a face, hogy az az illetőnek az egyéb üzenetei közé fog kerülni. Na de én most írtam egy emberkének, akivel nem vagyunk ismerősei egymásnak face-n, csak tényleg egy üzenetet írtam neki, és ennek ellenére, hogy nem vagyunk egymás ismerősei, az üzenetemet, amit elküldtem neki, a rendes bejövő üzenetei közé rakta a facebook... Holott (hangsúlyozom) nem is vagyunk ismerősök!!! Akkor ez most hogy van??? A másik meg az (nem tudom, hogy más is észrevette-e), hogy ha valakinek küldünk egy üzenetet, és az illető megnyitotta azt, akkor ugye az üzenet végén megjelenik a "látta" feliratocska! És ez a "látta" feliratocska egészen addig ott marad, amíg az illető ki nem törli az üzenetet! Ha viszont az illető kitörli az üzenetet, amit küldtünk neki, akkor meg eltűnik onnan a "látta" feliratocska! Ez is mitől van??? A segítségeket előre is nagyon köszönöm!:-)

2013. aug. 30. 20:00
 1/2 gábor69 ***** válasza:

Előszór .: ha olyan valaki küld üzenetet , aki nem ismerősöd , de van közös ismerős , akkor a szokásos mappába érkezik .

Másodszor: Ha ő kitörli amit küldtél , attól még neked megmarad a leveleid között . Mivel törölt üzenet a rendszer szerint "nemolvasott"-nak látja.

2013. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Így már értem!:-) Köszönöm szépen!:-)
2013. szept. 1. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!