Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik billentyűkombinációval...

Szchylla kérdése:

Melyik billentyűkombinációval tudom nagyítani az egyik weboldalt? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
A citromail.hu fiókomban a Ctrl+"-" billentyűkombinációval véletlenül lekicsinyítettem az egészet, de csak azt az oldalt,vagy fiókot,vagy nem tudom, minek mondják. Hogyan tudom visszanagyítani? Ctrl+ "+"-szal próbáltam, de nem volt hatásos.

2013. aug. 30. 17:10
 1/2 anonim válasza:
Nemtudom milyen böngészővel csinálod, de a legtöbben a Nézet->Eredeti nézet bele van építve ekkor visszaáll minden a régire.
2013. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Firefox-ot használok, az újat, ahol nincs menüsor, csak a bal felső sarokban egy Firefox ikon, ahol van némi beállítási lehetőség, de ilyen "nézet", "eredeti nézet" ikon-t nem találok sehol sem. És csak a citromail fiókomban ilyen pici minden, máshol jó.
2013. aug. 31. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!