Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jön-megy az internet. Miért?...

Jön-megy az internet. Miért? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Nemrég beköttettük a DIGI netet, ahova most költöztem. Azóta jön-megy az internet. Átlag kétnaponta, csak megszűnik a jel, de tegnap pl. háromszor is elment. Betelefonáltam már kétszer, azt mondták, hogy figyeljem a routeren a földgömböt, van-e beérkező jel. Az viszont mindig világít. Próbáltam routeren keresztül, router nélkül netezni, de mindenhogy 651-es hibát ír. (A kapcsolódásra használt eszköz hibát jelentett). Egészen eddig nem volt ilyen probléma, és mióta elköltöztem, nem is változtattam olyat, ami zavarhatná a netet (új tűzfal, stb.) Nemsokára kijönnek laptopos vizsgálatra, de szinte biztos vagyok abban, hogy semmit nem fognak kideríteni, főleg ha addig marad a net, mert most is van.
2013. aug. 30. 11:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!