Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A netemet néha blockolja,...

A netemet néha blockolja, néha engedélyezi valami esetleg valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés
Történt, hogy elköltöztem otthonról, és egy társasházba költöztem, ahol csak UPC szolgáltatóhoz tudtam bejelentkezni. Na most vagyok itt az első éjszaka, és a netem néha jó néha nem. Amikor LoL-t akarok indítani, akkor azt írja, hogy valami blockolja, lehet, hogy a tűzfal az. Mikor kikapcsoloma tűzfalat ugyan ez, valamint böngészőmbe se enged semmit megnyitni. Ilyenkor lecsatlakozok a netről tolok egy hibaelhárítást ami 10 percig megy, akkor NÉHA megoldja a problémát, de nem mindig sajnos. Tartós megoldást esetleg ha tud valaki azt megköszönném.

2013. aug. 28. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem menjel be egy T-Mobile boltba, ott vegyel egy modemet, es kösd meg velük a szerzödest, odaadjak a modermet es a SIM-t, nem toom hogy kell fizetni, erte, aztan netezhetsz otthon... Nekem is ilyen van nagyon jo...
2013. aug. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!