Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak egyetlen egy oldal nem...

Csak egyetlen egy oldal nem töltődik be és csak nálam. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Az oldal hibája nem lehet, mivel usb-s nettel és mobilon (3G-vel) tökéletesen betöltődik. Modem:Cisco EPC3925, Router: TP-link TL-WR340GD. Mindez tegnap kezdődött. Nem állítgattam semmit. Próbáltam már újra indítani mindkettőt, resetelni de semmi. Két gép van az egyik a routerre a mások pedig a modemre van csatlakoztatva és ami a modemre van csatlakoztatva azzal sem töltődik be. Ebből is gondolom, hogy nem a routerrel hanem a modemmel történhetett valami. Egyébként az oldal neve: gta-multiplayer. Cz?



Nem az oldal hibája: [link]



2013. aug. 27. 13:55
 1/2 soccerway ***** válasza:
Ha van egy jó cisco modem-routered, minek kötsz utána még egy gagyi tplink routert pluszba?
2013. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már régóta megvan és szeretem használni.De ez nem oldotta meg a problémámat.

Egyébként nem tudom miből gondolod, hogy "gagyi".Legalább 3 éve megvan és ugyan úgy megy mint amikor még új volt.

2013. aug. 27. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!