Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mik ezek a Vaterán?

Mik ezek a Vaterán?

Figyelt kérdés

Nem rég regisztráltam a Vaterára és utalni kellett nekik 100 ft-ot, amit elméletileg, vissza is kapok, ha törlöm a regisztrációm. Azt nem értem, hogy amikor feltöltök egy terméket kiír valami olyasmit, hogy vatera feltöltési díj: 5 ft. Ha a teszveszen is akarom, hogy megjelenjen, akkor még 5 ft. Először arra gondoltam, hogy ezt talán abból a 100 ft-ból veszik le, azonban már 60 terméket feltöltöttem így ez már 300 ft + még, ami teszveszen is megjelenik. Akkor ez most hogy is van? Ugye nem az lesz, hogy egyszer csak kapom a számlát, hogy mennyi kell fizetnem nekik?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. aug. 25. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert jutalékot kell fizetni a vaterán az eladónak minden termékénél. Ezért nem hirdetek vaterán :D Ráadásul ha eladsz valamit, akkor is fizetned kell.
2013. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azt hogy veszik le? Mert hogy már több, mint 300 ft-nál tartok akkor, mégis csaj 100 ft-ot kellett nekik utalni.
2013. aug. 25. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked kell majd atutalassal kifizetned. Egyebkent megeri ez a par forint befektetes, mert messzemenoen a vateran a LEGESELYESEBB, es LEGBIZTONSAGOSABB adni-venni barmit. Es itt van aukciora lehetoseg, ami elonyos olyan termeknel, aminek "nem tudni a valodi arat". Mi regota hasznaljuk, sok mas oldalon is fenn vagyunk, de sokkal tobb termek kel el a vateran, es sokkal tobbet veszunk is itt, mint barmely mas oldalakon. Hidd el, megeri. Ha valoban eladni akarsz. Amugy ha elkel a termek, akkor nem kell feltoltesi dijat fizetni, csak a jutalekot.
2013. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

" egyszer csak kapom a számlát, hogy mennyi kell fizetnem nekik? "

te ingyen gondoltad? :-)

2013. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!