Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-ról hogy lehet eltünte...

Youtube-ról hogy lehet eltüntetni ezt a fület?

Figyelt kérdés

Van egy Műsorfüzet nevű fül ami a keresősáv alatt van és nem tudom megnézni a kereső által kidobott lehetőségeket, mert az a fül eltakarja!

Ráadásul az oldalsáv is bal oldalt volt, ahol kiirja, hogy milyen csatornákra iratkoztam fel!

Valami megoldás létezik rá, hogy eltűnjön, vagy így jártam?

Itt van egy kép, hogy miről lenne szó:

[link]


2013. aug. 24. 18:17
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom aktuális-e még a kérdés, de azért válaszolok, mert hasonló gondom volt nekem is és hátha valakinek a segítségére lesz. Nos. Először is a lényeg, hogy mozilla firefox-ot használok és ehhez van az adblock plus nevű, nagyon népszerű kiegészítő. Nekem ezzel sikerült megszabadulnom az említett alkalmatlankodó gombtól, úgy hogy a youtube oldalt megnyitva az adblock plus menüjében az "elrejtendő elem kiválasztása" funkciót kell választani. Az egérrel rá kell menni az alkalmatlankodó gombra (objektumra) és ráklikelve kiválasztani v. ha úgy tetszik kijelölni. A likvidálásra szont gombra kattintást követően megnyílik az adblock plus ablaka ahol a kiválasztás alapján már generált is egy elrejtési szabályt ahhoz az elemhez amit az egérrel kiválasztottunk az imént. Ütni kel egy entert, bezárni az ablakot és ennyi volt. Szóval van megoldás most is mint mindig ;) Sok szerencsét!
2013. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!