Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha kapok egy üzenetet Facebook...

Ha kapok egy üzenetet Facebookon hogyan tudom úgy megnézni, hogy a másik fél ne lássa, hogy megnéztem?

Figyelt kérdés
Tudom, van az, hogy megjelölés olvasatlanként, de ettől csak nekem látszik úgy mintha nem néztem volna meg. Köszönöm a segítséget.
2013. aug. 23. 18:35
 1/5 anonim válasza:

Nem tudod úgy megnézni sajnos, maximum az első mondat felét láthatod ott oldalt az üzeneteknél anélkül, hogy rákattintanál.

Vagy hogyha chatelsz akkor hagyd nyitva azt a chat ablakot a képernyő alján és úgy látod hogyha kapsz új üzenetet, de ha nem kattintasz rá a kis mezőre az aljánál, ahol választ lehet írni, akkor nem jelzi neki, hogy mikor láttad az üzenetet.

2013. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hm értem. Sajnálom, hogy nem lehet úgy megnézni. Köszönöm a választ.
2013. aug. 23. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Csináld azt, hogy fél-1 óráig nem olvasod el, és akkor kiküldi emailben.
2013. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár ez lehet csak akkor megy ha be sem lépsz FB-ra.

(Én mobilomon szoktam látni ha jön üzi, és ha nem olvasom el, akkor egy idő után megkapom az emailt.)

2013. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod, és bejelölöd olvasatlanként, akkor a küldőnél is úgy fog látszani. Fake akkal teszteltem, mielőtt valaki belém kötne.
2013. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!