Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok több fiókot gond...

Hogyan tudok több fiókot gond nélkül regisztrálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az érdekelne, hogy hogy tudok olyan 8 fiókot gond nélkül be regisztrálni facebook-ra? Egy játék miatt kellene, hogy tudjak magamnak apróbb dolgokat küldeni.. Néhány ismerősöm is így csinálja, de én nem tudok többet regisztrálni mert a 2.-ik regisztrációnál már kidobja ezt az "erősítse meg a fiókját telefonszámával" meg a többi hülye üzenetet.. hogy tudom kicselezni? légyszi segítsetek :/

2013. aug. 22. 11:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

hát ha esetleg arról van szó hogy az ip címed alapján botnak észlelnek (ami igaz is) akkor pl a TOR a megoldás

[link]

2013. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Regisztrálj másik gépről, vagy várj pár napot, amíg megváltozik az IP címed.

(Próbálkozhatsz úgy is, hogy másik böngészővel lépsz be, de ez csak tipp.)

2013. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Az ip-d alapján tudják hogy ugyanonnan próbálsz belépni de a tor ad egy másik ip-t ami egyébként lehet Afganisztánban van vagy Kínában vagy bárhol. Ez egy proxihálózat, ezzel szoktak pl a kínaiak youtubozni mert náluk az ki van szűrve. Viszont néha a Google pl észreveszi hogy valami nem stimmel és Tor-ról nem enged rendesen böngészni. Ezzel tudsz új identitást is kérni, ha ezt profilonként megcsinálod szerintem menni fog.
2013. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Leszedtem valami mozzila kiegészítőt, ami elrejti az ip-t, de akkor meg próbálom ezt a tor-t amit javasoltatok! :) Remélem be válik :D
2013. aug. 22. 14:10
 5/11 A kérdező kommentje:
Torral sem jó.. ugyanúgy kéri a telefonszámomat mindegyiknél :(( de ennyiszer nem lehet megadni:( várom a további ötleteket.. :)
2013. aug. 22. 14:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Legalább másik e-mail címmel próbálkozol?

Amit már egyszer megjegyzett, azt felejtsd el, csinálj újat.

Most már várd meg, hogy megváltozzon a IP címed, ezt már figyeli. Vagy menj másik géphez, annyi időre, míg megcsinálod az új profilt (csak egyet, a következőt megint másik IP címről kell).

2013. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
írtam, hogy 8 fiókot akarok regisztrálni, ezekhez 8 e-mail címet meg is csináltam.. és új ip címről próbáltam.. :) de így is kéri a telefon számot :(
2013. aug. 22. 15:29
 8/11 anonim ***** válasza:
24 órán belül csak két fiókot lehet létrehozni. Csinálj naponta egyet-egyet és így bő egy hét alatt meglesz :))
2013. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi, ezt nem is tudtam! :D:)
2013. aug. 22. 18:45
 10/11 anonim válasza:
az hogy erősítse meg fiókját telefonszámával amúgy nem azt jelenti hogy kötelező a telefonszám mármint nemtom milyen ablakot dobott ki, de ilyet már nekem is kiírt, és rányomtam hogy "Cancel" vagy "not now" vagy valami ilyesmi
2013. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!