Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookot, hogy lehet úgy...

Facebookot, hogy lehet úgy beállítani, hogy a keresőmezőből bárki megtalálhasson?

Figyelt kérdés
Az enyém úgy volt beállítva, hogy csak ismerősök találhassanak meg, de az adatvédelmi beállításoknál megszüntették ezt a funkciót.

2013. aug. 22. 10:49
 1/6 anonim válasza:
Jobb felső sarok-fiókbeállítások-adatvédelem-Ki találhat rám?
2013. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ott szűntették meg. Eltűnt.
2013. aug. 22. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem most is ott van...
2013. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem még mindig így néz ki. Mivel még nem vagyok 18, még nem találhatnak meg keresővel, de szerintem nagy változás úgysem lesz.

[link]

2013. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én a facebook keresősávjára gondolok...
2013. aug. 22. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Sose volt olyan funkciója a facénak, hogy a saját keresősávjában ne találhassanak meg. Legalábbis mióta a magyar verzió megjelent, abban biztos nem volt.

Az egy más kérdés, hogy profilkép és egyéb információ híján pusztán a névből (főleg ha sok ugyanolyan nevű felhasználó van) nehéz kitalálni, hogy kit takar.


Jelenleg beállíthatod, hogy szinte semmit ne lássanak idegenek az adatlapodból, és csak az ismerőseid ismerősei jelölhessenek be.

Ha ezt nem állítod be, akkor bárki bejelölhet.

2013. aug. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!