Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudna ajánlani valaki ncore...

Tudna ajánlani valaki ncore meghívós oldalt, ami nem fizetős?

Figyelt kérdés
Szeretnék valahogy regisztrálni ncore-ra, de nem találok egy normális oldalt sem, csak az ilyen fizetős, átverős hülyeségeket. Nem is nagyon akarok erre pénzt költeni, mert a legtöbb átverés...Csak szeretnék egy jó oldalt ahol emberek meghívókat ajánlanak fel, vagy ilyesmi.

2013. aug. 19. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
bithumen forum,tvstore forum stb...
2013. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
"...ahol emberek meghívókat ajánlanak fel, vagy ilyesmi." Komolyan, mi az elképzelésed? :-) Az NCore olyan, mint a Vöröskereszt, hogy a bajbajutott meghívó nélkülieknek segély gyanánt meghívókat "ajánlanak fel" nagylelkűségük jeléül? Kb. 7234723 ilyen kérdés volt már, de a válasz még mindig ugyan az. Nem lehet bejutni csak úgy, ha valami haver, barát, rokon tud neked küldeni meghívót. Nincsen ingyen meghívó osztogatás, nem lehet vásárolni sem, nem lehet nyereményjátékban, keresztrejtvény megfejtésben sem ilyet nyerni. Csak ez az egy módja van.
2013. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Youtube-on láttam vidit, de ott is sok jelentkező volt. És nem hiszem hogy olyan sok ember ajánlana fel. Adj cserébe valamit. Vannak meghívó cserék is(torrentekPONTinfo).

De amúgy amire lehet reggelni:bitmumiaPONTnet

Nem olyan jó, de jobb mint a semmi. Meg böngéssz torrentekPONTinfo-n.

Meg ott a piratebay is.

Ami ingyenes regg-es és jó:teracodPONTcom

Ha haverod,ismerősöd van nCore-on akkor tőle kérj. Amúgy így neten, ha nem adsz érte semmit nem nagyon fogsz találni.


A . helyett PONT-ot írtam hogy miért hosszú....


Remélem tudtam segíteni, bár inkább alternatív megoldásokat mondtam. Ha szeretnél még valamit írj priviben.

2013. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!