Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-n letöltöttem 2 filmet,...

Ncore-n letöltöttem 2 filmet, és kitöröltem, ezért nem tudom visszatölteni, és megmaradt a torrentjeim között ez a 2. Mekkora baj? Hogyan tudom eltűntetni?

Figyelt kérdés

És az nem baj ha feltölts egyáltalán nem megy, az aktivitásnál ki van írva hogy egy torrentnél hátralévő idő, ha addig hagyom feltöltést, elvileg el kell hogy tűnjön?



és evvel a kettővel mit csináljak? Ha meghagyom úgy, nem lesz gond? (bann, stb) Vagy hogy működik ez? (mert még "amatőr vagyok" Ncore-n)


2013. aug. 15. 22:33
 1/1 anonim válasza:
Ha 2 torrentnél csinálod ezt akkor nem lesz gond, csak ha mondjuk 10-nél csinálnád (van egy külön HnR-es fül a profilodnál, ott láthatod, hogy mennyi torrentet Hit'n'runolhatsz). Amúgy ajánlom, hogy töltsd le még egyszer azt a 2 torrentet, és a kliensednél korlátozd le a letöltési sebességet. Nem csak a feltöltési időt számolja, hanem a letöltési időt is (tehát azt az időt számolja, amikor futtatod a torrentet, és nem fogja újrakezdeni ha még egyszer letöltöd ugyanazt a torrent fájlt).
2013. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!