Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube csatornát már sehogy...

YouTube csatornát már sehogy sem lehet készíteni Google+ oldal meg +1 profil meg + (f#$z$a'G) NÉLKÜL?

Figyelt kérdés

Csináltam egy csatornát de sehogy sem tudtam kikerülni ezeket a pluszos marhaságokat. Gondoltam hát jó akkor legyen így csatornám (tudniillik "egyéb" csatornát készítettem saját névvel stb tehát egy teljesen hétköznapi csatornát saját hülyeségek feltöltésére).


Ezt ha tényleg nem lehet kikerülni már sehogy sem akkor valaki elmagyarázná nekem azt, hogy ez a plusz cucc hogyan befolyásolhatja a dolgaimat? Lehet normálisan youtube-ozni mint a többiek úgy, hogy közben teszek nagyívbe a plusz oldalamra?



2013. aug. 13. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
nem kell vele foglalkozni, most ahogy ezt olvastam néztem meg a profilomat először
2013. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!