Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom visszanézni a...

Hogyan tudom visszanézni a beszélgetésünket?

Figyelt kérdés
Vissza szeretném nézni az egyik beszélgetésemet facebook-on,de hát elég sok.. Próbáltam már h visszatekerem de rengeteg és egy idő után lelassul és befagy. Szval még egyszer se ment. Vmi jobb ötlet vagy technika nincs erre, hogy hogyan tudom visszapörgetni a legelejére? (Már próbáltam úgyis h a görgetőt megnyomtam és úgy felfele toltam és úgy hagytam, de akk meg lefagy és nem megy tovább.)
2013. aug. 13. 14:33
 1/3 soccerway ***** válasza:
Próbáld másik böngészővel, ami kevesebbet eszik.
2013. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 acutefox ***** válasza:

Van egy funkció amit ki tudsz használni erre, ha emlékszel még kb mit beszélhettetek az első beszélgetésnél facebook-on.


Ott van egy nagyító, arra kattints és írd be amire emlékszel:

[link]


Ha még sem jutna eszedbe semmi, megpróbálhatod beírni a leggyakoribban használt köszönési formátokat, ha ez a "Szia!" akkor írd be ezt, és máris le van szűkítve a beszélgetés, így már könnyebben tudod megkeresni az első beszélgetéseteket, ha megvan kattints rá, és ha minden igaz behozza a teljes beszélgetést. Remélem tudtam segtíteni, Üdv.

2013. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! azzal a keresovel tell ment.
2013. aug. 13. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!