Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google chrome-ban, hogyan...

A google chrome-ban, hogyan lehet beállítani azt, hogy ha új lapot nyitok meg (fönt a füllel) akkor a google chrome-os menü jöjjön be (ahonnan a telepített alkalmazásokat lehet indítani)?

Figyelt kérdés
chip.hu-ról letöltöttem valami szart ami miatt a delta-search felülírta a google-t. Sikerült törölni a deltát, de ha új lapot nyitok akkor a delta jön be, ennek a helyére szeretném visszaállítani a google-ös gyorsindító lapot...
2013. aug. 12. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
beállításoknál menj a bővítményekre, és töröld ki onnan a delta-szart. a gépedről is uninstalláld. de ha rákerestél volna előbb itt gyiken, millió ilyen kérdés van, mert az esetek 90%-ában csak a 'next'-et nyomogatjátok telepítésnél, én nem nézitek, mit telepítetek..
2013. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Te meg a kérdésre válaszolj, és olvasd el a kérdést rendesen, ha már ilyen vehemenciával válaszolsz zsenikém!


AHOGY A KÉRDÉS ALATT IS LÁTHATÓ, teljesen töröltem a delta-search-öt (és megjegyezném, hogy nem a bővítményekből kell). Sehol nincs jelen, kivétel akkor, ha új lapot nyitok. A KÉRDÉS, hogy hogyan lehet ahelyett a gyorsindítót beállítani.


Másfelől nem jelezte a telepítés, hogy feltelepítene bármiféle delta-search-öt, nem vagyok egy kocka aki mindent ken vág a számítógépen (hála az égnek), de mindig végigolvasom a telepítésnél, hogy mit szeretne telepíteni a program, és mivel ki nem állhatom az ilyen munkát zavaró, erőszakos tényezőket, mindig megakadályozom a telepítésüket.


Valaki más tudna válaszolni a KÉRDÉSRE? Előre is köszönöm!

2013. aug. 12. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
tapasztalatból írtam, hogy bővítményekből is töröld ;)
2013. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*nekem ki se írta egy telepítés során, így rágta be magát bővítménynek :)
2013. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem akartalak megsérteni, csak utálom az általánosítást. :) Az volt az első dolgom, hogy a végignéztem a menüsort és a bővítményektől kezdve, a beállításokig töröltem mindenhonnan, még a gépről is, de ettől még megmaradt az új lap nyitásánál. Lehet, hogy én vagyok a hülye, sőt valószínű, mivel nem találom, hogy hol lehetne beállítani azt, hogy ne ez a szemét jöjjön be új lapnál...
2013. aug. 12. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!