Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem játssza le a youtube...

Miért nem játssza le a youtube a feltöltött video-mat?

Figyelt kérdés

Feltöltöttem wmv-be (28) mb egy klipet, amit én készítettem, windows movie maker-el (XP). Ezután, ha megnyitom youtube-on a klipemet, a klip nem indul 0:00-ál van, fekete téglalap, kb: 3 mp után elindulás nélkül beadja azokat a videokat a téglalapban, amikor vége lenne a klipnek.


A javításoknál viszont lejátssza a klipemet. Egyébként a youtube semmirevaló.



2013. aug. 12. 06:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne a YT.-ot okold a saját hibád miatt ! valami beállításbeli hibát gyanítok.

Valószínüleg feldolgozás alatt van még. Nekem is előfordult már, hogy feltöltést követően rögtön nem volt látható a videó, de idővel megoldódott. Főleg szerkesztést követően csinál ilyet.

2013. aug. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az indavideo-n rögtön lejátszotta.
2013. aug. 12. 06:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Na bumm.....
2013. aug. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg a youtube-on rögtön törlik is a nekik nemtetsző feltöltött videot, hiába küszködik a klip elkészítésével az ember 40 percet. Még, ha a zene nem tetszik nekik, akkor is, kitörlik csak a zenét.
2013. aug. 12. 06:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Letiltsák a zenét, de a klip marad! És honnan tudjuk azt, hogy ők melyik zenét fogják kitörölni? Mert nem tetszik egyes harmadik feleknek! Az indavideo-n tetszik a harmadik félnek?
2013. aug. 12. 06:44
 6/7 A kérdező kommentje:

Ugyanez van a google-al is: Állandóan panaszlevelekbe botlok, meg ez a leghatékonyabb keresés érdekében kihagytunk xxx oldalt, ha rákattintok, ugyanazt a találatot adja be. Akkor mi értelme?


A yahoo-n nincs sohasem panaszlevél, sem találat kihagyás, amire ha rákattintok, ugyanaz jön be.

2013. aug. 12. 06:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden nagyobb weboldalnak vannak betartandó szabályai. Nem véletlenül hívják fel a figyelmedet regisztráláskor a szabályzat áttekintésére. Abban fehéren le van írva hogy melyek azok a játékszabályok amiket betartva nem lehet gondod. http://www.youtube.com/yt/copyright/hu/index.html

Továbbá. Két hasonló tevékenységű szolgáltatót összehasonlítani értelmetlen, hiszen ha egyforma lenne, akkor elég lenne belőle egy is. Nem ?

Az eseteben is meg van a szabad választás lehetősége. Azaz, ha nem vagy megelégedve a kérdéses oldal által nyújtott szolgáltatásokkal, akkor nem kell velük foglalkozni, és sok bosszúságtól kíméled meg magad.

2013. aug. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!