Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetes videó lejátszási...

Internetes videó lejátszási problémák. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Vajon mi lehet a probléma?


A chrome alatt a videó szaggat, pedig a csík még bőven töltésen belül van. Explorerben nem szaggat viszont 2-3 perc után megáll kimerevedik majd eltűnik a kép tekerésre és zöld lesz a képernyő, mozzillában ugyanez bár ott kevés szaggatással még néha újraindul és csak később fagy ki.

Codec pack, vagy pufferelés, vagy mi a szv? Mit állítsak be?

Elsősorban indavideó és néhány egyéb filmlejátszó oldal csinálja. Xhamster és redtube tökéletesen működik. A youtube néha haldoklik csak de a tekerést nem szereti. Néha a winamp is szaggat a weblapok görgetésekor ha sokminden van megnyitva. A legtöbb mp3-at le kell töltenem mert neten nem lehet meghallgatni annyira szaggat.


Amikor felment a rendszer akkor nem voltak ilyen gondok de az idő haladtával kialakultak ezek az idegesítő dolgok. Előre is köszi minden értelmes választ!


2013. aug. 10. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

XDDD Redtube, Xhamster megy :DDD

Szerintem rakd újra a böngészőidet, utána a flash-t rakd fel újra és remélhetőleg menni fog.

2013. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, azok mennek és semmi gond a lejátszással. De épp southparkot akarok nézni az indavideón és az nem megy.


A lejátszás flash alapú lenne? Mégis melyiket rakjam újra amikor 3 böngészőben is hasonló a probléma? Még az opera nincs fönt de gondolom abban sem menne. Codec pack-et frissítettem korábban de az sem oldotta meg? Lehet hogy a microsoft media player alapértelmezettként cseszte el anno, és így hatástalan a k-lite codec pack?

2013. aug. 10. 19:08
 3/7 A kérdező kommentje:

A flash a legújabb és a java is.

Esetleg silverline plugint kéne frissíteni?

2013. aug. 10. 19:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs silverlight. Tudtam én hogy nem stimmel. :)
2013. aug. 10. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Silver-t de nem hiszem az összes ilyen webes videó Flash-el megy! A böngészők közül rakd újra a Mozzilát nekem is az van a 23.0 2 napja adták ki igaz nem javíytották ki benne azt hogy a szöveg néha elmosodik és lejjebb kell görgetni szerintem telepítsd újra a flash-t és a mozillát a Code Pack ebben nem játszik.

Ha akarsz egy jó videót ami mindent visz flv-t is akkor ajánlom figyelmedbe a VLC Média lejátszót ami magyar: [link]

2013. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 19:16


Felraktam a silverlight-ot. Csak kétszer halt be.

A vlc nekem alapértelmezettként van a win7-es laptopon de nem a legjobb. Eszi a gépet ha mást is csinálok mellette vagy a videó fájl nem éppen tiptop kondíciójú. A mplayer classic szerintem a legjobb de netes tartalmaknál gondolom ez nem számít.

A flashplayer a legújabb. Ha leszedem akkor nem marad utána szemét ami tönkrevágja a friss telepítést?

2013. aug. 10. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem! A Windows-od eredeti?
2013. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!