Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem a COH2 játékot...

Letöltöttem a COH2 játékot company of Heroes 2 és szeretném multiplayerben játszani. Hogyan kell megcsinálni?

Figyelt kérdés
Szóval azt hiszem Steam kell hozzá.Van Steam fiókom de nem tudom hogy mit kell tovább csinálni hogy találjon mutliplayer szervereket és rá birják csatlakozni.A játékot nem a steam-en keresztül töltöttem le.
2013. aug. 10. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
steam-ra letöltött játékot nem lehet felrakni!! meg kell venni steam-on euro-ért vagy ha megveszed magyar boltba akkor a játéktokban lévő kódot beírod a steamon a megfelelő helyre és ott letölti neked a játékot majd feltelepíti és mehetsz játszani. :D Ha érdekel hogy hova kell beírni a kódot akkor írj és szívesen leírom.
2013. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen valójábban ez érdekelne.A többit azt én is tudom amit eddig legirtál! :D

Kérlek akkor ezt magyarázd el hogy hova kell beirni a kódot.

2013. aug. 10. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:

bejött a Steam baloldalt lent "Játék Hozzáadása" kattints rá és Termék aktiválása Steamen majd,következő és elfogadom.

Az üres rubrikába beírod a terméskódot és a többit csinálja magától

2013. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!