Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A címsorból hogyan törölhetem...

A címsorból hogyan törölhetem ki a címeket végleg? (hasonló kérdés volt, de nekem régi explorerem van! )

Figyelt kérdés
Szóval azt a sort (sorokat) szeretném törölni, ahová be kell írni, hogy www.ésatöbbi. A végén van egy kis nyilacska, hogy legördíthetem, és akkor előjönnek a látogatott oldalak. Az új explorerben van egy kis piros x, hogy törölhetem, de a másik gépemen nincs, mert az régebbi. Hol állítsam be, vagy hogy törölhetem ki?
2009. okt. 26. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elég, ha az öszeset egyben kitörlöd, akkor az eszközök menü internet beállítások menüpontját válaszd ki, majd afeljövő ablak áltlános fülén az előzmények törlése gombra nyomj. Ez után OK, és inditsd ujra az explorert.
2009. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használd az Internet Explorer 8-at, Windows Update-val le lehet tölteni és sokkal biztonságosabb.
2009. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha pedig egyedével szeretnéd törölni a címeket, akkor zárd be a böngészőket, és a start futtatáshoz írd be, hogy regedit. A bal oldali fában keresd meg a HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Internet Explorer/TypedURLs-t, és jobb oldalt láthatod a címeket, melyen jobb kattintásra lévő menüben a törlést kell kiválasztani.
2009. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 26. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!