Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok azokról, akik...

Adam1112 kérdése:

Mit gondoltok azokról, akik nyaralásos képeket posztolnak folyton?

Figyelt kérdés
Én nem tudok elmenni nyaralni és vagyunk még így páran. Mégis vannak olyan ismerőseim, akik folyton kiposztolják, hogy épp most milyen jó nekik, mert itt vagy ott vannak. Drága fesztiválon, vagy épp tengerparton. Nem szemétség ez egy kicsit, a kevésbé tehetős ismerősökkel szemben? Mit gondoltok erről?

2013. aug. 9. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Én se megyek idén nyaralni, engem viszont jobban idegesít, hogy te itt picsogsz, mint a haverok nyaralós képei.


na?

2013. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
engem is zavart egy darabig de már túl vagyokrajta megszoktam és már nem irígykedem. szokjál hozzá vagy tiltsd le őket :DD
2013. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
engem is zavar. folyton elkeseredek, hogy en ezt nem tudom megadni a gyerekeimnek.
2013. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kit izgat? Te is posztolnád! No de akkor álszent vagy e? Vagy akkor senki ne rakjon ki semmit alapon?
2015. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!