Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kérdezgetős oldal neve?

Kérdezgetős oldal neve?

Figyelt kérdés
egyszer vki mutatott egy olyan oldalt ahol ki lehetett választani milyen fajta kérdésre akarsz választ (szerelem, hogy mondjam meg anyunak, rossz napom volt, meg ilyenek) kapni és a gép automatikusan visszaírt rá vmi. azt is tom hogy oda volt írva hogy a miért kérdéssel nem tud megbírkózni. na ennek az oldalanak a címe kellene. nem tudja valaki?
2009. okt. 26. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
www.nemtom.hu
2009. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
www.nagyazistenallatkertje.hu
2009. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez a www.nemtom.hu oldal ez vicces,idáig még nem hallottam róla
2009. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen erre a nemtom.hu-ra gondoltam köszi... a második meg ba.ssza meg a ka.nnyát...
2009. okt. 26. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Te ba.zd meg.Komolyan hiszel ilyenekben.Egy kérdést ötször beírsz,ötféle válasz jön rá
2009. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
neked ki monta hogy hiszek benne... attól hogy tök poénnak tartom és elfelejtem a címét már egyből állatkertbe tartozok?? pl: ha neked teccik 1 csaj és kiderül róla hogy lezbi akkor te is isten állatkertjébe való vagy? VÉGE
2009. nov. 10. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!