Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok facebook...

Miért nem tudok facebook oldalként lájkolni és hozzászólni más oldalakon?

Figyelt kérdés
nem vagyok letiltva sehol, de egyedül csak a megosztás gomb működik más oldalakon. úgy tudom, hogy a lájkolt oldalaknál hozzá lehet szólni oldalként, meg lehet lájkolni. régebben volt valami olyasmi, hogy "facebook használata oldalként mint", de ilyen már sehol nincs. személyes fb profilom már évek óta nincs, lehet hogy ez a baj?

2013. aug. 4. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs személyes FB profilod, az alóla regisztrált oldalak is eltűnnek. Ha pl felfüggeszted, akkor nem látszanak és nem kereshetőek az oldalaid és te sem tudsz belépni rájuk, hiszen nincs admin, tulajdonos. Sőt, az oldaladon bizonyos változtatásokat csak a személyes fiókodból tudsz kezelni. Lehet, hogy te valamiért tudod üzemeltetni az oldalt, de valószínű, hogy a személyes oldal hiánya miatt nem tudsz mindent megtenni.


Én bármit meg tudok tenni az oldalam nevében, amit a személyesből.

2013. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%

Minden hozzászólásnál valakinek vállalni kell a felelősséget. Ha konkrét személy (és aki tagja is a face-közösségnek) nem áll az oldal mögött, akkor sajnos ennyi a jogosultság.

Vagyis nem sajnos, mert tele lenne olyan oldalakkal a face, ami mögül kihátrál a létrehozója, aztán ontaná az "okosságot" ezerrel.

2013. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!