Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan írjak ki egy dvd t...

Hogyan írjak ki egy dvd t neroval, hogy meglegyen az eredeti menürendszere? Letöltöttem egy filmet ami úgy volt feltéve, hogy volt dvd menüje és extrák is rajta, mintha egy rendes dvd lenne. Ezt szeretném most kiírni. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:

én igy szoktam:

1.nero express

2.videók/képek

3.dvd videó fájlok ==>hozzáadás==>következő

4.irási seb. beállítása==>irás

:D

2009. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Énis így próbáltam, de azt írta ki,. hogy a dvd-videó fájlok újrakiosztása sikertelen volt. Mit cisnáljak?
2009. okt. 25. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:

:S:S:S én mindig igy csinalom és jó szokott lenni hmm..


konkrétan milyen fájlban van mikor kicsomagoltad(egy fájl vagy esetleg több) és milyen nerod van:?... ?

2009. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jenci ***** válasza:
Próbáld meg újrakódolni az egész filmet a nero-val.A DVD újrakódolás menüpontban.
2009. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha képfájlban van akkor berakod Deamon Tools-ba... elindítod a nero-t.. adat dvd készítés...itt betallózod a deamon tolls meghajtóban lévő fájlokat.. hozzáadás.. (két mappát kéne látnod : egy VIDEO_TS és egy AUDIO_TS nevűt az autoio-ts üres a video-tsben vannak .vob fájlok meg egyebek)

tovább... beállítod az írási sebességet 4szeresre írás.... megvárod amíg kész.. és KÉSZ :D szivesen ha segítettem

2009. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. autoio-ts <--ez AUDIO_TS lenne csak siettem :D
2009. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!