Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a YouTube...

Miért van az, hogy a YouTube vagy a sorozatok készítői nem töröltetik le YouTube-ról a feltett sorozatokat a felhasználótól?

Figyelt kérdés
Szappanopera kedvelő vagyok, és láttam hogy már 4 éve fent van egy sorozat YouTube-on, és eddig nem foglalkozott vele senki sem, hogy esetleg töröltessék. NEM szeretném, hogy töröltessék, csak hát irigylem a felhasználót, mert én már jártam úgy, hogy töröltettek tőlem egy feltöltött filmet. Hogy van ez most? Fizet a YouTube-nak vagy fizetett a sorozatok készítőinek? 1 részt 4 videóba töltött fel. 11 percesek.

2013. aug. 3. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
A Youtube adminisztrátorai sem azért kapják a fizetésüket, hogy heti 40 órában azt lessék, hogy ki mit töltött fel, és hogy vajon amiket épp feltöltenek, az tényleg saját tartalom-e, vagy az X. szappanopera Y. részének Z. nyelven feltöltött N. darabja? Persze, ha valaki szól nekik, kötelességük utánajárni, és törölni, de azért gondolj bele: a Youtube sem önmaga ellensége, ha nincs rákényszerítve, nem fogja törölni azt, ami a nézettséget hozza neki. Márpedig egy sorozatrész több látogatót vonz, mint egy "nagypapa Bodri kutyája labdázik" jellegű videó.
2013. aug. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!