Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ask. Fm-en, hogy lesznek...

Ask. Fm-en, hogy lesznek népszerűek az emberek?

Figyelt kérdés
Van olyan ismerősöm,aki khmm hiányos öltözetben pózol,meg idióta videóválaszokat ad,mégsem népszerű. Most akkor hogy is van ez? Bocsi,ha buta kérdés,de nem értem mitől függ.

2013. aug. 3. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy sem lesznek népszerűbbek nehogy azt hidd.Attól,hogy valaki fent van azon az oldalon még nem lesz menőbb és semmivel nem lesz több.Ott csak nagyképű beképzelt majmok vannak.Az is hülye volt,aki kitalálta azt az oldalt.Gyűlölöm azokat akik ezt a hülye oldalt használják.
2013. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ezen nemkell agyalni :) askon csak olyanok népszerűek akik nemtudják értelmesen eltölteni a szabadidejüket pl. olvasással vagy barátokkal ígyhát kénytelenek egész nyáron az internet világában élni ami eleve nagyon rossz, szerintem nagyon ciki hogy valaki másokat pontozgat, megaláz, cikiz askon. EGYSZÓVAL AZ EGÉSZ ASK EGY FOSTALICSKA, töltsd inkább értelmesen a drága szünidőd :)
2013. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Ha Te azt népszerűségnek nevezed, amikor valaki a fél világ előtt netrіbancot csinál magából, vagy épp orbitális módon leégeti magát....

Nézz már végig azon, hogy kik lettek "népszerűek" askon! Egy japán-kínai keverék, akit szülei bepénzeltek modellkedni, és aki egyébként egy nagy senki, csak a vágott szeme miatt felkapott? És aki ettől feljogosítva érzi magát, hogy bárkivel bunkó legyen? Vagy az a műb**i, aki két mondatot nem tud értelmesen elmondani? Vagy az, akinek a nemi életét is ezrek tudják? Most őszintén, ez a népszerűség? Hogy valaki megmutatja, mekkora retardált? Mert ha igen, akkor én inkább egy szürke senki akarok maradni.

2013. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Még csak annyi megjegyzés: maga az ask.fm szerintem alapjában véve nem lenne egy rossz ötlet. Fel lehet tenni kérdéseket egymástól, akár olyasmit is, amit addig nem mertél megkérdezni tőle, meg nyilván lehet ismerkedni is ez által... az ötlet maga egyáltalán nem rossz. Viszont az oldalra regisztrált tagok 99%-a - ismerősödhöz hasonlóan - egyáltalán nem arra hajt, hogy értelmesen használja, hanem hogy minél jobban beégesse magát. Ezáltal az egész oldal úgy, ahogy van, nem más, mint egy hatalmas f*shalmaz.


Egyébként a képlet, hogy melyik idióta miért és hogyan lesz "népszerű", nem teljesen egyértelmű. Persze alapkövetelmények vannak: fiú esetében legyen amolyan műb**i, fogyatékos ábrázat, technokol rapiddal felmerevített haj, rá egy sapka, csak mert így még gázabbul néz ki, és persze a legfontosabb: ne tudjon értelmesen két mondatot elmondani!

Lányok esetében meg: az alapkövetelmény itt is az, hogy ne tudjon egyetlen értelmes mondatot sem elmondani! Emellett legyen nagyon r'bancos, és kritikán aluli idióta.

Ezek persze csak az alapfeltételek, hogy kikből lesz aztán ask.fm "celeb", azt előre nem lehet tudni.

2013. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ugy ha hagyák hogy szét olcsák öket XD
2013. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!