Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome-hoz bővítmény?

Google Chrome-hoz bővítmény?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mint pl. Firefox-nál az Adblock Plus. Tehát egy olyan plugin kellene Google Chrome-hoz ami blokkolja egy oldal betöltésénél a sok hülye reklámot, meg főleg az előreugró ablakokat (pl. az én vok a 999 látogatója ennek az oldalnak nevű vibráló kamudumával együtt; - már ott tartunk, hogy még hangja is van ennek a szarnak. Holnap talán már automatikusan letöltődik majd a gépemre, és ott fog villogva feszíteni az asztalon??? - wáááááááá!!!). Tökkre belassítják ezek a szarok a hasznos információk betöltődését. Próbálkoztam az internetbeállításoknál az Inprivate szűréssel, és az előreugró ablakok blokkolásának aktiválásával, de egyik sem ér szart sem mert nem csinálnak semmit, ami pedig a dolguk lenne. Segítsetek!!! Van "ellenszer"?
2009. okt. 25. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Chrome -hoz nincsenek ilyen értelemben vett addonok. Szerencsére léteznek "univerzális" adblockok, amik gyakorlatilag külön programként futnak a gépeden.


Ilyen például a [link] -ról letölthető cucc.

Telepíted, majd Chrome -ban proxyként hozzáadod, h 127.0.0.1:8118.

Ezután a chrome a programon keresztül éri el a webet, a program meg kiszűri a reklámokat. Lényegében ugyanott vagy, mintha adblock plugint használnál, és ez jó minden böngészőre.

2009. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, letöltöttem, és instaláltam. Segítenél hogy tudom hozzáadni a Chrome-hoz? A beállításoknál van olyan pont hogy proxybeállítások módosítása, de nem tudom hogy kell hozzáadni.
2009. okt. 25. 11:54
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Én úgy oldottam meg a Google Chrome-ban, hogy a telepitésnél Csavarkulcs/Könyvjelzők és beállítások importálása. Mozilla Firefox-ból mindent, a kezdőlapot is. Jelentősen lecsökkent a reklámok zavaró hatása.
2009. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:


1. Download and install Privoxy.

2. Click on the Wrench icon in Chrome in the upper right corner.

3. Choose options>Under The Hood>Change proxy settings.

4. In the Internet Properties dialog’s Connections tab, click on the LAN settings button.

5. Check off “Proxy settings” and in the address setting add 127.0.0.1 and in the port 8118.

6. If you have the option, you can also check off “Bypass proxy for local settings”.

7. Click “OK,” close Chrome and restart it.

2009. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a leírt lépéseket, működik! NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!
2009. okt. 27. 08:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt mindent megtalálsz amit keresel(még azt is amit nem keresel :D)

[link]

nekem nagyon bevált a chrome, használjátok ti is :D

2010. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Google Chrome 4.0 már letölthető, 500(!!!) kiegészítő van hozzá, Adblock Plus, Wot már letöltöttem hozzá. NINCS REKLÁM.
2010. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már régóta elérhető nagyon-nagyon sok bővítmény a Google Chrome-hoz. A reklámblokkoló itt tölthető le:

[link]

Nagyon jól működik, mióta használom egyetlen reklámot se láttam, nem kell semmit beállítani, csak telepíteni. Chrome4ever!

2011. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!