Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismeretlen honlapok megkeresése?

Ismeretlen honlapok megkeresése?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudom hogy vannak oldalak amik nem szerepelnek a google találati listájában, de ha pl egy blogról pontosan idézett szövegrészletem van, visszakereshető a blog? Vagy ha rejtett jelszóval védett tartalom akkor is? Ha igen, hogyan?

2013. aug. 1. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A Google azokban az oldalakban képes keresni amit már megtalált és indexelt (felvette a találatok listájára, függetlenül attól hogy az első tíz vagy a kétmilliomodik találat lesz egy keresésnél).


A kulcsszavakat és műveleti jeleket kell olyan módon alkalmazni, hogy minél szűkebb és pontosabb legyen a találat. Például ami idézőjelben van, arra a pontos kulcsszóra keres rá, ami akár egy mondat is lehet.


A publikus-nem publikus jelleg a tárolt változat megnyitásával megkerülhető bizonyos esetekben.

Az az oldal ami sosem volt publikus, azt a Google sem fogja felfedni.

2013. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

próbáltam a szövegrészletet idézőjelek közé tenni. így semmi találat nem volt. az oldal valószínüleg mindig titkos volt. akkor nincs módszer a megtalálásra?

vagy ha tudom az oldal címét, de nekem mint külső fehasználónak nincs jogom látni, valahogy az oldalcímmel és a szövegrészlettel együtt ki tudok hozni valamit?

2013. aug. 1. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!