Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kell a telefonszám a alicia....

Viki606 kérdése:

Kell a telefonszám a alicia. Gametree. Co. Kr regisztrációnál?

Figyelt kérdés
Nagyon kell anyukám monta hogy nem biztonságos de szerintem igen erre kellene előre is köszi!

2013. júl. 30. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ilyen co.kr végződésű domain-en nem hogy nem regisztrálnék, de nem is látogatnám. Pláne, hogy olvashatatlan karakterekből áll, ahogy most rámentem, de gondolom ez téged már nem zavar, ha a regelésen gondolkozol.


Egyébként meg a kérdésedre választ kapsz, ha rámész a regisztrációra. Ha van telefonszám mező és kötelezőnek van jelölve, akkor a válasz IGEN, különben NEM. Ilyen egyszerű.


De ne add ki a telefonszámod fűnek-fának. Pont a minap találtam egy oldalt, ahol a Pepsi adatbázisából kilopott pár tucat név+telefonszám szerepelt.

2013. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok köszi!cserébe tudsz egy másik jó lovas online játékot?
2013. júl. 30. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem játszom ilyesmivel, de a [link] például egy lovas játék, nem tudom, jó-e. :)
2013. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azzal jókat jáccok köszi
2013. júl. 30. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!