Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tölt be a weboldal?

Nem tölt be a weboldal?

Figyelt kérdés
Nem tölt be egy olyan weboldal, ami régebben betöltődött.. Az egyik nap karbantartás volt a weboldalon és addig nem volt elérhető míg a karbantartás tartott, de azóta már rég vége a karbantartásnak, másoknak rendesen betölti, de nekem még mindig a 404 error jön be.. Próbáltam másik géppel is(Mind a két gépen ugyan az az ip cím), de ott se töltődött be. Ha valaki tudna segíteni, hogy ilyenkor mit lehet tenni, nagyon hálás lennék..

#weboldal #error #404 error #nem tölt be a weboldal #web error
2013. júl. 28. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

milyen oldal?

nem lehet hogy cache-ből töltöd? próbáld ki 3 különböző böngészővel és törölj cache-t. ctrl + shift + del Firefoxban pl.

2013. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam már a jó öreg IE-vel is, a Rókával is és Gúgli Krómmal is, de egyikkel se működött. Cache törlést még nem próbáltam..


Ez az a weboldal, egy játékszerver fóruma: [link]

2013. júl. 28. 21:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Cache törlés nem működött.
2013. júl. 28. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem bejön lassan ha igy kezdődik valami játék ból kép van


Új Hozzászólások/Témák

topic Vége.

[| 516 | Seville Boulevard Families] CurtisJohnson

Ma - 08:14:24 pm

topic Fegyverengedély igénylés Peter Bourne

[Fegyverengedély]

2013. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!