Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan online weboldal...

Van olyan online weboldal készítő program ami nem írja maga után a (. ).hu -t?

Figyelt kérdés

#olodal
2013. júl. 28. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Zavaros a kérdésed!

Most akkor online weboldal készítő, vagy program vagy mit is akarsz úgy őszintén?

Amúgy hülye kérdésre hülye válasz bocsi!

Viccet félre téve, nincs, hiszen valami végződésnek lennie kell, láttál már olyan oldalt aminek nincs? Rá adásul alapból INGYENESET? És miért idegesít a ".hu". Ingyen ne várj el semmit, azt kapsz ingyen ami van. Tanulj meg programozni, és akkor már elérheted azt hogy ami a ".hu" előtt van el felejtheted. Pl.: valami.valami.hu-ból, csinálhatsz valami.hu-t

PHP, HTML, MySQL ;)

2013. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha zavar a .hu akkor legyen .com azt annyi
2013. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom zavaros , ugy értettem hogy blablabla. OCUZ.hu és az ucuz ne legyen benne Igy legyen blablabla.hu

TUDOM EZ ÍGY IS HÜLYÉNEK HANGZIK..!

2013. júl. 29. 12:29
 4/5 Lajos54 ***** válasza:

Nem hangzik annak, érthető, mit szeretnél. Sajnos normál esetben, ha ingyenes webtárhelyet akarsz, annak is van ára.

Mégpedig az előttem már említett: bizony ott lesz a névben, hogy ki szolgáltatja a tárhelyet.

Tehát ingyenesen: csodasweblapom.uw.hu (ez az Ultraweben van, ingyenes 200 MB-ig)

vagy fizetős: csodasweblapom.hu

Ráadásul ez utóbbihoz nem csak a tárhelyet kell bérelned, hanem a domain-nevet is (jelen esetben a csodasweblapom.hu). Több helyen, szolgáltatónál mindkettőt egyszerre intézheted. De így bizony pénzbe kerül.

2013. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Régebben azt hiszem a startlap ilyen volt na de akkor mind egy! De azért köszi!
2013. júl. 29. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!