Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit érhet el ez a blog,...

Mit érhet el ez a blog, milyen eredményei lehetnek?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 27. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne ennyit foglalkozni a külsőséggel, főleg ezzel a kövérség dologgal. Már a csapból is az folyik, hogyan fogyhat le az ember, más csapokból meg az, hogyan fogadja el így is magát. Már kicsit unalmas, nem lehetne lesz**rni az egész kövérség-kérdést?
2013. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha elfogadott lenne, le lehetne szarni. Ha mindenki ténylegesen leszarná, hogy néz ki a másik, és pl nem sértődnének meg a kövér emberekre a létezésük miatt is, akkor le lehetne. Igen, ideális állapot az lenne, ha nem is lenne téma. De amíg nem viszonyulnak legalább egy alapvető elfogadással az emberek az embertársukhoz, addig szó kell essen róla.
2013. júl. 29. 01:13
 3/4 anonim válasza:
Szerintem eredmények tekintetében sima hazai, esetleg kevés gólos döntetlen.
2013. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem: Fogadjuk el hogy vannak vékony és molett lányok, DE a molett lányok is fogadják el hogy van rajtuk némi plusz és ne akarjanak ugyanabba a ruhába lenni mert Nem áll ez neki jól! [link]


itt egy példa:

[link] de elég google ba beirni "molett divat" "plus size fashion" stb.

Szép estét:)

2013. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!