Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha elküldöm az e-mailt és...

Ha elküldöm az e-mailt és közvetlen utána törlöm a rendszerből az e-mail címet, akkor a címzett megkapja?

Figyelt kérdés
Nincsmail.hu oldalról lenne szó.

2013. júl. 27. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szükség ilyen trükközésre. Ha lenyomod az elküldés gombot, akkor már a címzetthez való küldés elindul, és a saját másolatodnak a kimenő levelek között nincs köze hozzá.

Bár azt jó tudni, hogy az eldobható levél nem azonos az anonimitással. Bűncselekmény esetén ugyanúgy visszakereshető leszel, ha erre használod ezt a szolgáltatást.

2013. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha érdekel erre használnám: [link]


Eldöntheted, ha akarod, hogy ez bűncselekménynek minősül vagy sem. Tehát megkapja?

2013. júl. 27. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Elküldheted, gondolom azért használnád hogy ne egy privát címre kapd a spamet később vagy többszörös bevételt próbálsz elérni.


A tevékenység amiben részt veszel, lényegében egy piramisjáték. Valaki alá dolgozol, lehet ő kapja a nagy részesedést ami utána megengedheti magának hogy 10 centeket átadjon pár tíz próbálkozónak. Sokan talán észre sem veszik hogy a valódi célja az, hogy mindenki egy embert próbál felfelé nyomni a lépcsőfokokon, mert nekik csak annyi a motiváció hogy pár forintot kapnak érte.


Az már csak maradjon személyes vélemény és a kérdéstől független, hogy ezek az emberek inkább netes rabszolgák mint leleményesek hogy ők ilyen akciókban részt vehetnek. Elég elkeseredettnek vagy butának kell ahhoz lenni, hogy az időnket arra pazaroljuk hogy látszólag pár kattintásból álló művelet bevételt eredményez, miközben vannak elvakult emberek akik órákat foglalkoznak azzal hogy szó szerint filléreket szerezzenek (talán ez egyenlíti az elhasznált áramfogyasztást amíg ment a gép), majd a végén koppannak hogy nem vehetik ki a pénzt valamilyen feltétel miatt, vagy belátható időn belül nem jutnak el egy kiváltási mennyiséghez, vagy idővel megszűnnek az ilyen oldalak mert a szervező céget lekapcsolják - általában adócsalás miatt, a zárolt számlák miatt pedig nem kapsz semmit. Egy fokkal elborultabb az, aki újra és újra belelép ilyenekbe, mert megette a marketinget hogy a neten csak úgy pénzt kereshetsz.

2013. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem neked nagy részben igazad van, viszont már 2011 óta van ez az oldal, ahol én "pénzt keresek", és eddig csak pozitív véleményeket olvasok. Ma kezdtem, 15x megcsináltam ezt a dolgot és 150 centet kerestem másfél óra alatt. Addig abbahagyom, amíg meg nem jelenik a számlán a pénz.


Úgy gondolom, még mindig jobb, mint a PTC oldalak, ahol még ennyit sem kerestem egy hét alatt, mint ezzel két nap alatt (napi 1,5 óra). Nahát meglátjuk.


Amúgy táblagépről csinálom a dolgot, úgy sztem sokkal olcsóbb, mintha számítógépről csinálnám, így többet keresek, mint amennyi a villanyszámla a táblagép miatt (kb 20ft a feltöltése és 24 napig bírja, ha csak ezt csinálom rajta). Mellette dolgozok is.


Egy próbát megér.

2013. júl. 27. 12:20
 5/5 A kérdező kommentje:
24 óráig bírja*
2013. júl. 27. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!