Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok seedelni az...

Ryaaaa kérdése:

Miért nem tudok seedelni az ncoreon?

Figyelt kérdés
Egyedül az ncore az a honlap, ahol nem tudok seedelni, mindenhol máshol igen. Pedig a letöltött fájlokat, amiket seedelnék, sokan töltik. A torrent kliensem azt írja, hogy seedelek, viszont a honlapon egyszerűen nem értem, hogy miért, de nem írja ki, és úgy jelzi, mintha leechelnék. A jelenleg négy futtatott torrentből egy piros, a többi mind zöld. Segítsetek légyszi.
2013. júl. 26. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A piros-zöld dolog a tracker hibája miatt van, azzal nem tudsz mit csinálni.

Seedelni viszont csak annak tudsz aki valós letöltő, és akinek nem seedel még száz másik ember.

Ez az oldal pedig a legnagyobb seed/peer aránnyal rendelkezik, átlagosan kb. 20 másik ember jut minden torrentre aki veled együtt seedel. A gyorsabbra kapcsolódnak viszont a letöltők, már ha vannak. Akinek 0 a sebessége és letöltőnek van jelezve, az is feltöltőnek számít, partial seederek.


Pont ezért olyan a szabály, hogy adatfeltöltés nélküli seed is elég, különben a túlseedeltség miatt alig tudnál arányt tartani.

2013. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem. az én kliensem egy-egy időre tölt fel, de sosem a feltöltött mennyiséghez írja azt, hanem a kárbaveszetthez. Hogy tudom ellenőrizni, hogy a megadott időnek eleget tettem-e?
2013. júl. 26. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Aktivitás menü az oldalon. Vagy a kliensben is számolja az eltelt időt a torrenteknél.
2013. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!