Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell feltölteni?

Hogy kell feltölteni?

Figyelt kérdés

uBitre akarok zenét feltölteni de nem tudom, hogy kell.


Zene (MP3, Lossless)


 Eredeti release esetén: Eredeti forma megtartása kötelező -ezt nem tudom, hogy milyen eredeti forma


 Eredetiséget igazoló link - ezt honnan kell szerezni


 Borító kötelező-- ez van

 Előadó neve és Album címe --ez is megvan

 Track lista a leírásban (kép formátumban Tilos!)--ezt is letudom irni


 Kiadás éve- ezt is


 Technikai információk: formátum és bitráta (csak .nfo formában) ezt nem tudom mi


 Csomagolás tiltott! úgy értve, hogy nem lehet csomagolva feltölteni??


 NFO-nak tartalmaznia kell: előadó és album cím, track lista, technikai adatok, kiadási év--honnan van ilyen nfo? ?



1. lépés.

Itt adhatom meg a torrent fő információt

Tracker URL--ez mi?

Torrent fájl kiválasztása? ide mit kell megadni?


Hogy kell torrent fájlt csinálni meg stb..


Ha leírnátok részletesen nagyon megköszönném.

Megy a ZÖLD KÉZ



#feltöltés #torrentkészités
2013. júl. 26. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az már megvan hogy kell torrent fájlt csinálni csak feltölteni nem tudom hogy hova mit kell írni
2013. júl. 26. 15:51
 3/3 anonim ***** válasza:

 Eredeti release esetén: Eredeti forma megtartása kötelező -ezt nem tudom, hogy milyen eredeti forma


 Eredetiséget igazoló link: - ezt honnan kell szerezni


 Borító kötelező-- ez van

 Előadó neve és Album címe --ez is megvan

 Track lista a leírásban (kép formátumban Tilos!)--ezt is letudom irni


 Kiadás éve- ezt is


 Technikai információk: formátum és bitráta (csak .nfo formában) ezt nem tudom mi


 Csomagolás tiltott! úgy értve, hogy nem lehet csomagolva feltölteni??


 NFO-nak tartalmaznia kell: előadó és album cím, track lista, technikai adatok, kiadási év--honnan van ilyen nfo? ?


1. lépés.

Itt adhatom meg a torrent fő információt

Tracker URL--ez mi?

Torrent fájl kiválasztása? ide mit kell megadni?


Hogy kell torrent fájlt csinálni meg stb..



--->


Eredeti release esetén: (ha ereseti cd-röl van akkor annak a cd-nek a neve kell általában)

Eredetiséget igazoló link: (filmeknél idm-nél de zenéknél nem tudom de ez egy olyan link amiröl információkat találnak a cd-röl)

Borító kötelező: (cd-boritója)

Előadó neve és Album címe: (egyértelmü)

Track lista a leírásban: (egyértelmü)

Kiadás éve: (mikor adták ki)

Technikai információk: (olyan adat amin megadod hogy milyen egy fájl a cd-n {PL: mp3,128kb/s nagyon röviden} ezt txt.be kell leirni de ez sokáig tart meg kell hozzá egy program is aminek a neve: MediaInfo)

Csomagolás tiltott!: (csak eredeti fájlokat tartalmazhat semi zip/rarcsomagolás ne legyen)

NFO-nak tartalmaznia kell: (öszeségében az egész amit eddig csináltál {szerintem nem szükséges})

Tracker URL: (álltalában ezt saját maga a szerver adja meg)

Torrent fájl kiválasztása:(ez az amilyen torrent fájlt készitettél azt kell ide)

+Hogy kell torrent fájlt csinálni meg:(minden torrent kliensnél más nézz róla videókat!)


Remélem segitettem! :)

2013. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!