Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A laptobom billentyűjébe tea...

A laptobom billentyűjébe tea folyt és kikapcsolt. Nem tudom most bekapcsolni. Ha kiszárad a tea akkor jobb lesz? Vagy megszívtam?

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ennek jó eséllyel vége.
2013. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megszívtad! :( Ha szerencséd van, csak a billentyűzetet kell kicserélni. Ha tovább folyt, mehet a kukába a lapos. :(
2013. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SimkoL ***** válasza:

Attól függ mennyire édesen szereted a teát - ez most komoly.

Elviszed egy szervízbe és ha még menthető kitisztítják.

2013. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én már kiszárítottam ahogy tanították érettségire. (fejjel lefele kifplyatni ha sok van benne, szétszedni, tisztítani, hajszárítóval megszárítani) egyik rokonom azt mondta még bekapcsolhat 1 ideig de nem tudja mennyi ideig bírja. ennek is van esélye?
2013. júl. 24. 21:43
 5/7 A kérdező kommentje:
nem volt benne szinte semmi cukor
2013. júl. 24. 21:43
 6/7 Lajos54 ***** válasza:

Még a "tiszta víz" sem igazán tiszta, mindig vannak benne ásványi anyagok, egyebek. A teában még ennél is több.

Ha nem beszélünk a folyadék káros hatásairól (zárlat, stb), a kiszáradás után keletkeznek különféle lerakódások, amik szintén működési problémákat okozhatnak.

A billentyűzet kivitelétől is függ, hogy keletkezett-e maradandó károsodás, illetve milyen mértékű.

2013. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lehető leggyorsabban vidd SZERVÍZBE! A billentyúzet kuka! Az biztos. Ha nem sietsz akkor még a lap is tonkremehet. Azt még kilehet cserélni ha nem folyt kőré. Ha mégis akkor a laptopod kuka!
2015. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!