Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elállítódott valami a Facebook...

Elállítódott valami a Facebookomon, vagy mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán írok valami megjegyzést azokhoz a posztokhoz, amiket megosztanak. Ha meg valaki bekedvelte, vagy hozzászólt, azt a földgömb ikonnál jelezte. Egy ideje viszont semmit nem jelzett, és azért nem láttam, mert mint mondtam ritkán fűzök megjegyzést bármihez is. Ezért újra megnyitottam egy olyan posztot, amihez már hozzáfűztem valamit, csak elfelejtettem, és ott szembesültem azzal, hogy egy srác kérdezett tőlem valamit. Ha kijelezte volna biztosan válaszolok rá, szóval ez nem az én hibám, hanem a Facebooké. Mit csináljak, hogyan tudnám visszaállítani, hogy megint kijelezze?

2013. júl. 21. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha rákattintasz a kis földgömbre, ott a beállításokban a megnyíló ablakban tudod szabályozni.
2013. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!