Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen nálam a Tumblr?...

Miért ilyen nálam a Tumblr? (kép) Nem tudok bejelentkezni.

Figyelt kérdés

[link]

Hiába frissítek, mindig ezt hozza ki!! Ha rákattintok arra, hogy "Sign Up" ugyan ezt hozza ki...:( Valaki pls segítsen mit tegyek vele, hogy jó legyen.. Köszi



2013. júl. 20. 18:38
 1/3 clodett válasza:
Első ránézésre azt mondanám, hogy a .css fájl nem töltött be (az oldal kinézete, a háttér, a színek, minden ebben van). esetleg nagyon gyér a neted, ez megmagyarázza, hogy miért nem vált oldalt (szegény net küszködik), és miért nem jó a .css fájl. szerintem ellenőrizd le egy speedtesttel (google a barátod...), utána esetleg többet tudunk mondani.
2013. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megcsináltam a speedtestet, de sajnos nem értek hozzá, hogy mi hogyan van...Itt az eredménye

[link]

Akkor a net hibája? Eddig tökéletesen behozta

2013. júl. 21. 13:06
 3/3 anonim válasza:
nekem a facebook ilyen :D mivel az nem nagyon érdekel, ezért megvagyok nélküle, de tumbli nélkül nem hiszem, hogy meg lennék :D Remélhetőleg már megjavult a tiéd is, sok sikert :D
2013. júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!