Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le szeretnék tölteni egy...

Rennie E. G. kérdése:

Le szeretnék tölteni egy programot, de előtte ki kellene töltenem egy kérdőívet, csak úgy tölthető le. Hogy tudnám megoldani, h ne kelljen kitöltenem?

Figyelt kérdés
Amikor rákattintok, h kitöltsem, mindig olyasmik jönnek elő, h megnyertem egy i-phone-t, stb. De ez által nem tudom letölteni, viszont mindenhol kell a letöltéshez. Hogyan tudnám ezt megkerülni?

2013. júl. 20. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
99%, hogy a kérdőív kitöltése után sem fogod letölteni a programot.
2013. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez mindig átverés. "Survey"-nek hívják ezeket és kamu az egész. Töltsd le máshonnan...
2013. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már legalább 100 helyről próbáltam, volt olyan is, amikor nem kellett semmit kitölteni, de mikor ki akartam csomagolni a tömörített fájlt, jelszót kért. Megvolt adva a Read me-ben, h hol kell letölteni a jelszót tartalmazó fájlt, de az a link is egy kérdőívhez vezetett.
2013. júl. 21. 00:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek ugyanazon átverés részei. Ha jelszavas akkor a jelszóért fizetsz. Nem érdemes ezekkel foglalkozni...
2013. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tippelhetek, akkor ez valami "hack tool" lesz. Na olyan meg nincs/nem úgy működik, ahogy azt naivfelhasználó elképzeli.
2013. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor semmi esélyem sincs rá, h valahogy megszerezzem?
2013. júl. 22. 04:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert itt általában olyan anyaggal kecsegtetnek, ami máshol nincs meg. És ami máshol nincs meg csak itt, az valószínűleg nem is létezik, csak átverik a jónépet...
2013. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!