Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok eBayen ELADNI?

Hogyan tudok eBayen ELADNI?

Figyelt kérdés

Már regisztrálva vagyok eBayen, van PayPal-om is, már sikerült is rátenni pénzt.

Még soha nem is vettem semmit, de ettől függetlenül tudnék eladni?

Próbáltam meghirdetni valamit, de kiírta, hogy ehhez valamilyen titulus kell, talán "verified" vagy valami ilyesmi. Hogyan válhatnék azzá?

Az eBay minden esetben 0.05 Fontot von le PayPal számládról hirdetéskor? (ez az angol eBay).

Megfigyeltem, hogy ugyan azzal a regisztrációval be tudok lépni az amerikai, angol és a német eBayre is. Hogyha eladóvá válnék, akkor is mind a 3 ország eBay oldalára eladóként tudnék hirdetni?

Nekem mit kell kiválasztani az eladásnál, hogyha csak simán a postán szeretném feladni a csomagot illetve ennek a díját az eBay kalkulátorában ki lehet-e számolni?


2009. okt. 20. 19:57
 1/1 A kérdező kommentje:

Na, sikerült feltennem hirdetést!

Most már csak azt nem tudom, hogy hogyan kell beállítani a postázást. Miért nincs olyan hogy sima posta?

2009. okt. 22. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!