Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail-nél hogyan lehet megvált...

Gmail-nél hogyan lehet megváltoztatni a biztonsági kérdést?

Figyelt kérdés
Láttam már ehhez hasonló kérdést, de az ott leírtak nem voltak hasznosak, mivel egyáltalán nem találtam ezt az opciót.
2013. júl. 15. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

A neved mellett jobb oldalon a legördülő menüben kattints a fiók opcióra. /ott ahol a kijelentkezés is van/ Ha ez megvan, szintén jobb oldalon a profilkép alatt lesz olyan opció, hogy Jelszó, és ez alatt Biztonság kezelése.

Erre kattintva megnyílik egy új lap, ahol a Helyreállítási lehetőségek- nél a szerkesztésre kattints. Az új lapon ismét jelszót kér, ezt beírod, innen tovább már egyértelmű lesz minden. Remélem érthetően írtam, igaz elég kacifántos a dolog, de hát fő a biztonság. Üdv.

2013. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem ez alatt csak annyi van, hogy kétlépcsős azonosítás :O
2014. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azóta már sokszor változott a google fiók, tehát más lett az elérési útvonal is.

1. Kattints a neved mellett az adatvédelemre.

2. A megnyíló oldalon a - Google Fiókbeállítások

Tekintse meg a Google Fiókbeállítások oldalt- erre katints.

3.A megnyíló oldalon a biztonság fülre kattints. Itt megkeresed a másodlagos e-mail cím szerkesztése menüpontot, kattintás. Megnyílik egy új oldal, ahol biztonsági okokból újra jelszót kér. Ezt megadva, végre ott találod magadat az oldalon, ahol legalul ott van a biztonsági kérdés szerkesztése. Üdv. Sok sikert.

2014. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyan ez a bajon, de 2020 van már megvariálták. Sehog se találom.
2020. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos a gmail már nem használ biztonsági kérdéseket, a régi felhasználóknál megmaradt a funkció, de változtatni már nem lehet.
2020. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!