Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-home szolgáltatóval torrente...

T-home szolgáltatóval torrentezésnél (legfőképp! ) voltak problémáitok? Pl. IP cím váltás?

Figyelt kérdés
Nekem televan a tököm a T-Hom szolgáltatásával az 100! előtte 3 szolgáltatóm volt az enternet, btel és tenet de mind kifogástalan! ez a xar meg feszt szaggat vagy mi, volt hogy nem ment a torrent de a jutub videó feltöltése közbe szakadt többször is.

2013. júl. 15. 19:56
 1/9 tamasoft ***** válasza:

Ha megfelelően be van konfigurálva, akkor nem lehet baj. Nézd át a torrent kliens beállításait, ha routert használsz, akkor a port forwarding-ra vonatkozó beállításokat is.

Ha minden OK, és mégis szaggat, bizonyos esetekben megoldást jelenthet az, ha a torrent kliensben a feltöltés maximális sebességét a tényleges max. feltöltésnek a 80%-ára állítsd be.

2013. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, de ennél bonyolultabb lehet a baj sztem, és nem is nálam vsznű.

Volt ma kint a szervizes de lövése sem volt, azt mondta hogy a torizás jogellenes stb ezért is szakad vki vmi miatt, meg vmi van a gépemmel vmi program szval nem mentünk semmire mert szakad most is.

Haver vadi új laptopjával is szakadt, feltettünk rá egy klienst töltöttünk le és szakadt szinte azonnal.

A rendszere más, neki 8-as van fent nekem 7-es a vírusírtónk is más szval.

Adsl 2+ modemem van amúgy.


Hát jó lett volna ha vki "ebben bennfentes, tapasztalt" tudott volna írni.

De az biztos hogy többet a t-homhoz nem megyek, megnézem majd jövőre az altanetet, (amúgy Tiszaörsi vagyok).

2013. júl. 15. 21:57
 3/9 tamasoft ***** válasza:
Általános kérdésre ezt a választ tudtam adni... a titkosítás "erőltetve" be van kapcsolva a kliensben?
2013. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenhogy próbáltam, és ha simán jutub videót töltök fel pl. most szombaton tettem fel 250MB környékén a kliensem meg nem ment ott is szakadt min. 2x, elegem van belőlük.
2013. júl. 16. 05:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a Telekom hálózat hibájából fakad, amióta meg emelték a sebességeket azóta van ez általában lejjebb kell venni torrent kliensben a maximális kapcsolatok számát és le fel letöltési sebességet
2013. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Up: 64KB Le:bő 1MB, feltöltés ebből sokszor alatta van szval nem tudok mit, letöltés 600-ra lett téve és egy darabig ment most már úgy se, mindegy! én jövőre átállok az altanetre azt hiszem, de náluk hülye lennék maradni az 100!!
2013. júl. 16. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a T-Home-val torrentezek amióta csak van netem 12 éve

soha semmi bajom nem volt/van se sávszéllel se adatforgalommal (pedig volt ám több száz GB/hó sőt újabban néha TB-k is)

2013. júl. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tamasoft ***** válasza:

Te szerencsés vagy akkor. Mo-on nem minden területen van ez a hibajelenség, de azért előfordul.


Kérdező, ne a letöltést korlátozd, hanem a feltöltést, akár milyen kicsi, vagy akkor is, ha látszólag nem használja.

2013. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha nem torrentezek hanem feltöltök yutubot akkor is ez van, nem kell torrent, böngészés vagy online játék no problem, 64KB fel ez lufax! de hogy mondjak vmit feltöltéskor alig vált ip-t szinte nem is! nekem azt mondták hogy vmi bibi van náluk a dhcp szerverrel vagy mi, én nem értek hozzá, a lényeg hogy nem nálam van a hiba.

Eleinte minden szép volt csak ez vmiért beütött.

2013. aug. 1. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!