Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » E-mail cím alapján meg tudom...

E-mail cím alapján meg tudom nézni helyileg honnan jött, vagy valami alapján, F O N T O S lenne?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
találtam ip-címet... csak kb az ország lenne fontos, és azt meg tudtam nézni. A kérdés még hogy ez hogy működik, vagyis ha amikor regisztrált a felhasználó és megadott egy helyet hogy ott lakik vagy akármi, azt írja ki, vagy ahol a levelet ténylegesen küldték???
2013. júl. 11. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a postafiók webes felületéről küldte, akkor a postafiók szerver IP-jét kapod meg. Pl. GMail esetében a GMail szerver címét. Ezzel nem mész semmire.


Ha levelezőprogramot használ, akkor a saját gépének az IP-jét tartalmazza a levél. Abból az országot kb. vissza lehet követni, de nem mindig pontos. Nekem is volt már romániai IP-m, pedig kishazánkből netezek. Sőt, használhat az illető proxy-t is.

2013. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hotmail-je van...akkor bukta?
2013. júl. 11. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindegy mije van, szerintem alapból bukta az egész.
2013. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valaki aki tudna segiteni? Tenyleg fontos lenne! :)
2013. júl. 12. 11:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Es facen le lehet vhogy nyomozni honnan jott?
2013. júl. 12. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress már topikokat itt a GYK-n. Hetenete felteszik a kérdést, hogy IP alapján hogyan lehet kideríteni a pontos helyet. A válasz mindig az: SEHOGY, az információ csak az internetszolgáltatónak van meg, tőlük pedig csak a rendőrség/bíróság kérheti ki megfelelő végzéssel, ami nyilván csak bűncselekmény(gyanú) esetén történik meg.
2013. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!