Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptopon xp-n szeretném az...

Laptopon xp-n szeretném az usb wifi adapteren jövö netet ethernet kábelel össze kötött routeren kisugározni?

Figyelt kérdés
hogy lehet megosztani a netet egy usb wifi adapter és ethernet kábellel össze kötött router közöt xp-n?ha rámegyek a hotspotra akkor azt írja hogy ne legyen be x-elve a beállításnál a meosztás,de ha így kötöm össze akkor a netre nem csatlakozik az usb wifi adapter tehát ez nem megoldás.a letölthető programok se válnak be.mert a telefon fog jelet de nincs net attól.mi lehet a megoldás?
2013. júl. 10. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nooormális? Miért nem a routeral fogod a netet és osztod meg?
2013. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azért mert a router nem ér el több száz méterig
2013. júl. 10. 10:56
 3/11 A kérdező kommentje:

megpróbálom kicsit érthetőben.na szóval adott egy net wifin megosztva valahol messze.adott egy laptop és egy ilyen: [link]

adott még egy ilyen router: [link] és egy ethernet kábel.na már most szeretném megosztani a netet hogy ne csak a laptopon tudjak netezni hanem a helyiségbe telefonon,tableten wifin rácsatlakozni.

2013. júl. 10. 11:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez a netvadász hogy működik ,de ha lehet akkor azt a routerrel kösd össze a router meg wifin osztja meg .
2013. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem lehet
2013. júl. 10. 11:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Laptopban van wifi?
2013. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
van igen
2013. júl. 10. 11:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor telepitsd fel rá ezt a programot és pár kattintásal tudsz csinálni a laptopodból wifi hotspotot.

[link]

2013. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
már próbáltam nem csinál semmit
2013. júl. 10. 12:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Dehogyis nem. Én is használtam.
2013. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!