Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az hogy néha nem...

Miért van az hogy néha nem jön be a facebook?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdte el csinálni, 1-2 órára kifagy az egész, nem tölti be. Nyomtam egy traceroute-t a facebookra, aszerint minden ok, az utolsó kiszolgáló is válaszol, de ettől függetlenül nem tölt be az oldal. Mi lehet ez? Minden böngészőben ez van, és magától meg szokott javulni, nem köthető semmilyen böngésző bezáráshoz vagy ilyesmihez.
2013. júl. 9. 01:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom karbantartják a szervert, ami téged kiszolgál.
2013. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Másnak közben megy ugyan arról a szolgáltatóról, ugyan abból a városból. (m.facebookot elérem, a simát nem)
2013. júl. 9. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy értem, a Facebook szerverét tartják karban. Több szervert használnak, és minden szerver kiszolgál valahány db felhasználót.
2013. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg ez lehet a baj, most engedélyezték nálam az új keresési funkciót mivel anno 1 éve jelentkeztem béta tesztre, de másnál még nincs.
2013. júl. 10. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!