Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehetek ilyen esetben?...

Mit tehetek ilyen esetben? Bővebben a magyarázatban.

Figyelt kérdés
Valaki belépett MyVipemre, és csinált egy felhasználót az én accountomban. Elvileg nem tudja senki rajtam kívül a jelszómat, mert nem mondtam el senkinek. hogy derítsem ki, hogy ki volt az? rosszban sem vagyok mostanában senkivel.
2009. okt. 17. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
esetleg az öcséd vagy vmelyik rokon ?nem tud senki belépni a myvipedere a jelszód nélkül!!!!Azt nem tudod szerintem kideríteni esetleg anyit tudsz még csinálni hogy a myvipeden vissza állítol minden a te beállításaidra vagy is törlöd amit az a valaki csinált és megváltoztatod a jelszavad és senki ne tudjon a jelszavadról sehol erre figyelj oda vagy még tudod honnan sejtem hogy a te gépedről lehetett vki mert a jelszódat esetleg a jelszóemlékesztetőd el árúlta nem tudom nézz utánna remélem segítettem csá robi
2009. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vipemmel semmit nem csináltak, csak beregelték a Szerelmes Bojtorján nevű felhasználót. :D

a gépemet csak én használom, viszont a koliban lehet, hogy véletlenül úgy hagytam, hogy megjegyezze a jelszót. A baj az az, ma elvileg nincs benn ott senki, mert szombat van, és ma csinálták.

Mondjuk elég vírusos némely gép ott, lehet, hogy valami fincsi kis trójain vagy keyloggeren keresztül jutott valaki hozzá.

mindenesetre jelszó megváltoztatva. amúgy szerintem egyáltalán nem logikus, hogy az accomat nem bántották.

2009. okt. 17. 19:08
 3/3 anonim válasza:
Hogy érted, hogy csinált egy felhasználót a te számládról? Myvip-en nem lehet megváltoztatni a nevet, azt csak beregisztráláskor adhatod meg, úgy érted, hogy a te Vip-edről küldte a meghívót? Amúgy sztem, változtasd meg a jelszavad és kész, ami meg nem teszik rajta "újítás" azt töröld, különben meg sz@rd le, aki ennyire unatkozik, hogy ilyennel szórakozik úgyis elég nyomorult lehet xD Elképzelhető, h a kollégiumi gépen, nyomtad rá a "szeretné ha megjegyezné a jelszót" bla bla -ra az igent, nlunk a suliban is rendszeresen van olyan gép, ahol tárolva van vki-nek a jelszava, szóval simán beléphetnék, csak nem vagyok olyan idióta, hogy ilyesmivel szórakozzak, meg különben is minek ?!
2009. okt. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!