Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnék Hotpotot cisnálni...

Hogy tudnék Hotpotot cisnálni vagy akárhogy wifit megosztani?

Figyelt kérdés
Van egy iPad 1-esem amin van mobilinternet és van egy telefonom amin van wifi de azon nincs mobilnet és szeretnék megosztani rá wifit mert van olyan dolog amit csak telefonon tudok végrehajtani.

#wifi #hotsport
2013. júl. 7. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennek fuss neki megint...

Adott egy wifis hálózat.

adott egy tablet amin nincs wifi?

Adott egy telefon, amin van wifi

De te telefonra akarsz wifit?...

Ez így...semmi.

2013. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi :D Van egy iPad 1-em amin van mobilinternet előfizetés, és van egy olyan mobilom amin van wifi de mobilinternet előfizetés nincsen, és szeretnék az ipademről wifit megosztani a mobilomra . itt jön az hogy miért nem nézem meg ipaden amit szeretnék és akkor nem kell megosztani wifit, de van olyan amit csak a telefonomon tudok végrehajtani és ezért szeretnék az ipad-ről hotspotot nyitni, de eddig nem találtam meg hogy hogy kell, ebben kellene segítség, hogy hogy tudnék hotspotot nyitni egy iPad 1-ről
2013. júl. 8. 09:24
 3/5 krisztian2 ***** válasza:
én csak ugy tudok csinálni hogy a laptopommal megosztom a wifit telefonra
2013. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krisztian2 ***** válasza:
Vagyis nekem van internetem laptomomon és átküldi a wifi jelett a telefonomra egy programmal
2013. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 krisztian2 ***** válasza:
szolj ha eszt akarod
2013. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!